نوشته شده توسط : pedram

وکیل طلاق


ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در معاش زناشویی با مشکلاتی مواجه شوند که در بعضا از مورد ها , حل آن‌ها نیاز به وکیل قانونی طلاق  یا این که مشاور حقوقی است . درصورتی که چنین نیازی را حس کردید دقت داشته باشید که تعیین یک نماینده قانونی طلاق عالی , با سابقه و منصف در حل مشکلات و آخر و عاقبت معاش زناشویی شما نقش و اهمیت متعددی خواهد داشت .

وکیلی را تعیین نمائید که تخصصش جدایی و خانواده باشد . از یک بدهکار گلایه ندارید یا این که نمی خواهید برای جرمی از شما دفاع نمایند . میخواهید جدایی بگیرید و به همین جهت به کسی نیاز دارید که با همگی چم ‌و خم مراحل جدایی و دادگاه‌ های خانواده آشنا باشد . وکیل قانونی طلاق

ابتدا می‌توانید با تعدادی وکیل قانونی طلاق  مشاوره نمایید . با این که نماینده قانونی جدایی ممکن است اعتبار خیلی خیر داشته باشد ولی ممکن است از خلق وی خوشتان نیاید . نماینده قانونی شما نباید کسی باشد که با وی شم راحتی نمیکنید زیرا قرار است ساعتها متعددی را با نیز بگذرانید . معمولاً مشورت کردن اول با یک وکیل طلاق یی بدون پول است . می توانید از این زمان برای سخن زدن درمورد گزینش هایی که پیش رو دارید به کارگیری فرمایید . نماینده قانونی جدایی

وكيل طلاق از سوی موكل خویش فارغ از تعهد به دريافت نتيجه و راي به نفع موكل كارهاي وي را انجام مي دهد و حق الزحمه وی ارتباطي با نتيجه دعوي و مبادرت وكيل طلاق ندارد . به اصطلاح ( تعهد وكيل تعهد به وسيله است خیر تعهد به نتيجه ( .

نماینده قانونی به فردی گفته می شود که از سمت فرد دیگری از جمله حقیقی وواقعی یا این که حقوقی , به خواسته عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود .

وکلا به مشتریان خویش مشورت کردن حقوقی داده و در اکثری مورد ها تحت عنوان نماینده آن ها فعالیت می نمایند . این مشتریان می‌توانند اشخاص , گروهی از اشخاص و افراد حقوقی باشند .


برای درخواست طلاق به کجا مراجعه کنیم؟

برای درخواست جدایی میتوانید به دفتر ها سرویس ها الکترونیکی مراجعه نمایید و با ارائه مدارک موردنیاز دادخواست جدایی بدهید .

 

وکیل طلاق فوریشما می‌توانید در حالتی‌که که به نماینده قانونی جدایی یا این که به هر نوع داده ها از چگونگی جدایی و تهیه و تنظیم دادخواست و همینطور مشورت کردن حقوقی با نماینده قانونی جدایی کارآزموده نیاز دارید میتوانید با وکلای زبده مجموعه حقوقی عدل آفرینان آرمان تماس حاصل نمایید تا با امداد مشاوران ما شایسته ترین تصمیم را اتخاذ نمایید و مسیر را به صحت طی فرمایید .

 

طلاق توافقی


طلاق توافقی این چنین است که مرد و زن بعداز این که ادامه معاش مشترک را به سود تشخیص ندادند میتوانند با توافق درخصوص مهریه و نفقه و اجرت المثل و حضانت فرزند و بقیه مساله بینشان برای جدایی توافقی مبادرت نمایند .


در صورت استحقاق نفقه زن و استنکاف شوهر از پرداخت آن آیا حاکم شرع مى تواند جدایی را ولایتاً اجرا نماید ؟

در صورتى که مستحق نفقه باشد مثلاً درصورتی که خروج وی به امر شوهر بوده یا این که به جهت مراقبت نفس بوده باشد حاکم شرع در صورت قطعى بودن آن به شوهر امر می‌دهد که یا این که فعلاً نفقه بدهد و یا این که جدایی بدهد و الاّ حاکم شرع جدایی مى دهد و البته ندادن شوهر طلبهاى زن را راجع به نفقه هاى دیرین , موجب درستی جدایی نمى شود
جدایی توافقی چیست؟

هنگامی که زوجین عقد دایم رغبت و تفاهم به طلاق و جدایی داشته باشند رمز آغاز جدایی توافقی است . در این جهت آنها می بایست در قضیه مهریه , حضانت فرزندان و زمان و طریق ملاقات , نفقه , جهیزیه و اجرت المثل به توافق رسیده باشند هر توافقی درین مورد ها در حکم دادگاه منعکس می شود و ضمانت اجرا خواهد داشت .


در چه قوانینی زن قادر است درخواست طلاق بدهد؟
ندادن نفقه
عسر و حرج زن:: بازدید از این مطلب : 1594
|
امتیاز مطلب : 50
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : جمعه 28 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : pedram

برای این‌که شما بتوانید فارغ از پرداخت هزینه بدین مقاله‌ها دسترسی داشته باشید , فقط کافی است در سایت Google Schlor ( گوگل اسکالر ) مقاله خویش را کاوش نمایید . آن گاه گوگل اسکالر با دقت به جستجوی شما , یک سری سفارش مقاله به شما میدهد و شما با گزینش هر مقاله به سایت مقر اطلاعاتی که آن مقاله را دارااست ارجاع داده میشوید . در آنجاست که شما می‌بایستی DOI مقاله متبوع را پیدا کرده و از روش ذیل نسبت به اخذ آن مبادرت فرمایید .

به کارگیری از تارنما sci - hub . cc

برای دانلود مقاله انگلیسی , شما نیاز به درک کردن نشانی اینترنتی یا این که لینک و پیوند مقاله موردنظر دارید . برای این مراد ابتدا وارد یکی‌از بانکهای اطلاعاتی یا این که به عبارتی سایتهای جستجوی مقاله ها انگلیسی گردید . برای مثال وارد وب سایت ScienceDirect . com گردید .
حالاکلمه یا این که لغات متبوع خویش را در فریم کاوش وارد فرمائید یا این که برای جستجوی توسعه یافته روی لینک و پیوند advanced search کلیک نمایید . در کاغذ جستجوی توسعه یافته , موردها متبوع خویش را وارد فرمایید . مثلاً ما کلمه و واژه حساس «operation management» را وارد کرده , تا این تیتر را فقط در عنا وین ( Title ) ژورنال های 2013 به آن گاه کاوش نماید . بعد از آن روی کلید search کلیک میکنیم .
 

سایت ایران پیپر از جمله این سایت ها می باشد .:: بازدید از این مطلب : 1554
|
امتیاز مطلب : 50
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : پنج شنبه 6 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : pedram

چرایی دانلود مقاله بر کسی پوشیده نسیت . امروزه سایت های بسیار زیادی وجود دارند کخه راهنمای شما در امر مقاله نویسی می باشند . با نوشتن مقالات بسیار زیادی که وجود دارد شما می توانید اهمیت علمی خود را به دیگران اعلام کنید . از این رو در سایت هایی که ژور نال های مختلف وجود دارد  می توانید ثبت نام کنید . در هر زمینه ایی که مورد نظر شما است . مقاله خود را جستا و جو کنید . بعد از پیدا کردن مقالات مورد شما باید اطلاعات بسیاری را از آن ها استخراج کنید تا به یک ایده ی جدید علمی برسید . پس از این که به ایده رسید تعدادی آزمایشات شبیه سازی کنید و در نهایت نتایج مورد نظر را گزارش کنید . برای ارائه مقاله خود نیز شما باید در این ژ<رنال ها مقالات خود را ثبت کنید . در این روز ها بازار تحریم ایران بسیار داغ می باشد . از این رو در هر لحظه باید ایراداتی به قضیه وارد کرد . سایت ایران پیپر با دور زدن تحریم ها با هزینه مناسب امکان دسترسی به تمامی پایگاه های علمی را به شما میدهد .:: بازدید از این مطلب : 1463
|
امتیاز مطلب : 50
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : چهار شنبه 5 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : pedram

برای اینکه به شایسته ترین روش ممکن بتوانیم دانلود مقاله را صورت دهیم شیوه های متمایز موجود است . اولِ فرمان این است که در همایش ها و کنفرانس ها کمپانی فعال داشته باشیم . در به عبارتی همایش ها مقاله ها در اختیار ما قرار داده می شود . حالا از این رو میتوانید با قرار دادن آنها در داکیومنت های خویش از آن‌ها برای تقویت بنیه علمس و همجنین داشته های خویش به کارگیری نمائید . ولی امروزه مقر هایی در سرار عالم وجود دارا‌هستند که به شما قابلیت دانلود همگی مقاله ها از همه مرزوبوم ها را میدهد , لذا شما می‌توانید با نام نویسی درین ها به همگی داده ها و اطلاعات و نتیجه ها آنان دسترسی داشته باشید . لذا اعتنا داشته باشبد برای نام نویسی نیاز به پرداخت هزینه به دلار دارید که با دقت به نرخ روز جاری زیاد گرون تمام خواهد شد . برای این‌که که‌این هزینه را نخواهید پرداخت نمائید میتوانید با پرداخت هزینه اندکی از تارنما جمهوری اسلامی ایران پیپر به همگی وب سایت ها دسترسی پیدا فرمایید . لذا خواهشممند است برای داشتن داده ها بیشتر به نشانی iranpaper مراجعه‌کنید . همینطور این خصوصیات را کشور ایران قابلیت و امکان دسترسی به آن‌ها ندارد به این دلیل‌که جمهوری اسلامی ایران تحریم است .

:: بازدید از این مطلب : 1509
|
امتیاز مطلب : 48
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : pedram

برای این که به بهترین روش ممکن بتوانیم دانلود مقاله را صورت دهیم راه های متفاوتی وجود دارد . ابتدای امر این است که در همایش ها و کنفرانس ها شرکت فعال داشته باشیم . در همان همایش ها مقالات در اختیار ما قرار داده می شود . حال از این رو می توانید با قرار دادن آن ها در داکیومنت های خود از آن ها برای تقویت بنیه علمس و همجنین داشته های خود استفاده کنید . اما امروزه پایگاه هایی در سرار دنیا وجود دارند که به شما امکان دانلود تمامی مقالات از تمامی کشور ها را می دهد ، لذا شما می توانید با ثبت نام در این ها به تمامی اطلاعات و داده ها و نتایج آن ها دسترسی داشته باشید . لذا توجه داشته باشبد برای ثبت نام نیاز به پرداخت هزینه به دلار دارید که با توجه به نرخ امروز بسیار گرون تمام خواهد شد . برای این که این هزینه را نخواهید پرداخت کنید می توانید با پرداخت هزینه اندکی از سایت ایران پیپر به تمامی سایت ها دسترسی پیدا کنید . لذا خواهشممند است برای داشتن اطلاعات بیشتر به آدرس iranpaper  مراجعه کنید . همچنین این ویژگی ها را ایران امکان دسترسی به آن ها ندارد چرا که ایران تحریم است .:: بازدید از این مطلب : 1418
|
امتیاز مطلب : 45
|
تعداد امتیازدهندگان : 9
|
مجموع امتیاز : 9
تاریخ انتشار : یک شنبه 2 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : pedram

برای این که بتوانید دانش خود را زیاد کنید . می توانید با دانلود مقاله به ارزش علم خود توجه ویژه داشته باشید . از این رو بسیار خوب است که بتوانید به مقالات دسترسی داشته باشید . پژوهشگران اطلاعات علمی خود را در مقالات منتشر می کنند و به شما اطلاعات بسیار دقیقی را از روش حل خود می دهند . پس نگران نباشید صرفا برنامه ریزی کنید تا بتوانید اطلاعات و دانش خود را افزایش دهید . پایگاه هایی وجود دارد که به راحتی این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . ابتدا باید بگردید و ژورنال مربئط به زمینه علاقه مندی خود را پیدا کنید . برای این کار سایت گوگل بسیار می تواند به شما کمک کند . پس حتما در نست سرچ کنید و ژورنال های مربوطه را پیدا کنید . پس از ان میتوانید با پیدا کرددن مجموعه مقالات مربوطه می توانید مقاله مورد علاقه خود را دانلود کنی . با خواندن آن با قالب و نحوه نگارش مقاله آشنا می شوید . در واقع سایت هایی وجود دارد که با در نظر گرفتن آن ها می توانید یاد بگیرید مقالات خود را چگ.نه شروع کنید . چگونه ادامه دهید و در نهایت نتیجه گیری مربوطه را انجام دهید .:: بازدید از این مطلب : 1468
|
امتیاز مطلب : 45
|
تعداد امتیازدهندگان : 9
|
مجموع امتیاز : 9
تاریخ انتشار : شنبه 1 تير 1398 | نظرات ()