وکیل طلاق با تجربه
نوشته شده توسط : pedram

وکیل طلاق


ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در معاش زناشویی با مشکلاتی مواجه شوند که در بعضا از مورد ها , حل آن‌ها نیاز به وکیل قانونی طلاق  یا این که مشاور حقوقی است . درصورتی که چنین نیازی را حس کردید دقت داشته باشید که تعیین یک نماینده قانونی طلاق عالی , با سابقه و منصف در حل مشکلات و آخر و عاقبت معاش زناشویی شما نقش و اهمیت متعددی خواهد داشت .

وکیلی را تعیین نمائید که تخصصش جدایی و خانواده باشد . از یک بدهکار گلایه ندارید یا این که نمی خواهید برای جرمی از شما دفاع نمایند . میخواهید جدایی بگیرید و به همین جهت به کسی نیاز دارید که با همگی چم ‌و خم مراحل جدایی و دادگاه‌ های خانواده آشنا باشد . وکیل قانونی طلاق

ابتدا می‌توانید با تعدادی وکیل قانونی طلاق  مشاوره نمایید . با این که نماینده قانونی جدایی ممکن است اعتبار خیلی خیر داشته باشد ولی ممکن است از خلق وی خوشتان نیاید . نماینده قانونی شما نباید کسی باشد که با وی شم راحتی نمیکنید زیرا قرار است ساعتها متعددی را با نیز بگذرانید . معمولاً مشورت کردن اول با یک وکیل طلاق یی بدون پول است . می توانید از این زمان برای سخن زدن درمورد گزینش هایی که پیش رو دارید به کارگیری فرمایید . نماینده قانونی جدایی

وكيل طلاق از سوی موكل خویش فارغ از تعهد به دريافت نتيجه و راي به نفع موكل كارهاي وي را انجام مي دهد و حق الزحمه وی ارتباطي با نتيجه دعوي و مبادرت وكيل طلاق ندارد . به اصطلاح ( تعهد وكيل تعهد به وسيله است خیر تعهد به نتيجه ( .

نماینده قانونی به فردی گفته می شود که از سمت فرد دیگری از جمله حقیقی وواقعی یا این که حقوقی , به خواسته عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود .

وکلا به مشتریان خویش مشورت کردن حقوقی داده و در اکثری مورد ها تحت عنوان نماینده آن ها فعالیت می نمایند . این مشتریان می‌توانند اشخاص , گروهی از اشخاص و افراد حقوقی باشند .


برای درخواست طلاق به کجا مراجعه کنیم؟

برای درخواست جدایی میتوانید به دفتر ها سرویس ها الکترونیکی مراجعه نمایید و با ارائه مدارک موردنیاز دادخواست جدایی بدهید .

 

وکیل طلاق فوریشما می‌توانید در حالتی‌که که به نماینده قانونی جدایی یا این که به هر نوع داده ها از چگونگی جدایی و تهیه و تنظیم دادخواست و همینطور مشورت کردن حقوقی با نماینده قانونی جدایی کارآزموده نیاز دارید میتوانید با وکلای زبده مجموعه حقوقی عدل آفرینان آرمان تماس حاصل نمایید تا با امداد مشاوران ما شایسته ترین تصمیم را اتخاذ نمایید و مسیر را به صحت طی فرمایید .

 

طلاق توافقی


طلاق توافقی این چنین است که مرد و زن بعداز این که ادامه معاش مشترک را به سود تشخیص ندادند میتوانند با توافق درخصوص مهریه و نفقه و اجرت المثل و حضانت فرزند و بقیه مساله بینشان برای جدایی توافقی مبادرت نمایند .


در صورت استحقاق نفقه زن و استنکاف شوهر از پرداخت آن آیا حاکم شرع مى تواند جدایی را ولایتاً اجرا نماید ؟

در صورتى که مستحق نفقه باشد مثلاً درصورتی که خروج وی به امر شوهر بوده یا این که به جهت مراقبت نفس بوده باشد حاکم شرع در صورت قطعى بودن آن به شوهر امر می‌دهد که یا این که فعلاً نفقه بدهد و یا این که جدایی بدهد و الاّ حاکم شرع جدایی مى دهد و البته ندادن شوهر طلبهاى زن را راجع به نفقه هاى دیرین , موجب درستی جدایی نمى شود
جدایی توافقی چیست؟

هنگامی که زوجین عقد دایم رغبت و تفاهم به طلاق و جدایی داشته باشند رمز آغاز جدایی توافقی است . در این جهت آنها می بایست در قضیه مهریه , حضانت فرزندان و زمان و طریق ملاقات , نفقه , جهیزیه و اجرت المثل به توافق رسیده باشند هر توافقی درین مورد ها در حکم دادگاه منعکس می شود و ضمانت اجرا خواهد داشت .


در چه قوانینی زن قادر است درخواست طلاق بدهد؟
ندادن نفقه
عسر و حرج زن

:: بازدید از این مطلب : 1635
|
امتیاز مطلب : 92
|
تعداد امتیازدهندگان : 19
|
مجموع امتیاز : 19
تاریخ انتشار : جمعه 28 تير 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: