راهنمای ارزان دانلود مقالات
نوشته شده توسط : pedram

برای این‌که شما بتوانید فارغ از پرداخت هزینه بدین مقاله‌ها دسترسی داشته باشید , فقط کافی است در سایت Google Schlor ( گوگل اسکالر ) مقاله خویش را کاوش نمایید . آن گاه گوگل اسکالر با دقت به جستجوی شما , یک سری سفارش مقاله به شما میدهد و شما با گزینش هر مقاله به سایت مقر اطلاعاتی که آن مقاله را دارااست ارجاع داده میشوید . در آنجاست که شما می‌بایستی DOI مقاله متبوع را پیدا کرده و از روش ذیل نسبت به اخذ آن مبادرت فرمایید .

به کارگیری از تارنما sci - hub . cc

برای دانلود مقاله انگلیسی , شما نیاز به درک کردن نشانی اینترنتی یا این که لینک و پیوند مقاله موردنظر دارید . برای این مراد ابتدا وارد یکی‌از بانکهای اطلاعاتی یا این که به عبارتی سایتهای جستجوی مقاله ها انگلیسی گردید . برای مثال وارد وب سایت ScienceDirect . com گردید .
حالاکلمه یا این که لغات متبوع خویش را در فریم کاوش وارد فرمائید یا این که برای جستجوی توسعه یافته روی لینک و پیوند advanced search کلیک نمایید . در کاغذ جستجوی توسعه یافته , موردها متبوع خویش را وارد فرمایید . مثلاً ما کلمه و واژه حساس «operation management» را وارد کرده , تا این تیتر را فقط در عنا وین ( Title ) ژورنال های 2013 به آن گاه کاوش نماید . بعد از آن روی کلید search کلیک میکنیم .
 

سایت ایران پیپر از جمله این سایت ها می باشد .

:: بازدید از این مطلب : 1596
|
امتیاز مطلب : 90
|
تعداد امتیازدهندگان : 18
|
مجموع امتیاز : 18
تاریخ انتشار : پنج شنبه 6 تير 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: